x close
Click Accept pentru a primi notificări cu cele mai importante știri! Nu, multumesc Accept
×
Acest site utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată. Îți aducem la cunoștință faptul că ne-am actualizat politicile pentru a ne conforma cu modificările propuse aduse de Directiva (UE) 2002/58/EC ("Directiva E-Privacy") si de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulatie a acestor date si de abrogare a Directivei 95/46/CE ("Regulamentul GDPR").

Înainte de a continua navigarea pe www.jurnalul.ro, te rugăm să citești și să înțelegi conținutul Politicii de Cookie și Politica de Confidențialitate.

Prin continuarea navigării pe www.jurnalul.ro confirmi acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie. Poți modifica în orice moment setările acestor fișiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie.

DA, ACCEPT

Publicitate

Brandul Jurnalul produce continut de calitate pentru un public educat, cu statut social ridicat si venituri peste medie. Pozitionat in segmentul quality press, Jurnalul este perceput ca un furnizor de informatie credibila, relevanta si exclusiva. Ziarul face parte dintr-o platforma multimedia (TV, online, radio si print) cu un public de peste 10 milioane de romani.


Valorile dupa care ne ghidam sunt: Verticalitate - ne pastram echidistanta; Relevanta - tratam doar subiectele care au impact asupra societatii; Profesionalism - scriem articolele bine documentate; Credibilitate - oferim cititorilor doar informaţii verificate.

 

 

 


Advertising Print

Functie

Telefon

Adresa e-mail

Roxana Iacob Sales Manager 0734 971 590 roxana.iacob@jurnalul.ro
Liliana Asan Mica Publicitate 0741 079 105 liliana.asan@jurnalul.ro

Paul Bardasu

Proiecte Speciale

0787 802 913

paul.bardasu@gmail.com

Advertising Online

Functie

Telefon

Adresa e-mail

Nicoleta Nedea

Online Sales Director

0744 314 298

nicoleta.nedea@antenagroup.ro

Roxana Panait Online Sales Manager 0721 938 968 roxana.panait@antenagroup.ro

Mihaela Carausu

Online Sales Manager

0742 209 778

mihaela.carausu@antenagroup.ro
Serviciul de email marketing furnizat de